Їжа – як медитація: Наталія Самойленко розповіла про свідоме схуднення
3 травня 2022 р.

Лікарка-дієтологиня і постійна експертка "Сніданку з 1+1" - Наталія Самойленко - презентувала свою програму свідомого схуднення WELLNESS SAMOYLENKO & MIROTEL.

Філософія програми: їжа – як медитація, яка залучає всі органи почуттів. Дієтологиня розглядає їжу крізь призму гормонів і правильного поєднання продуктів. А для кращого ефекту вона підключає всі органи відчуттів, навіть - слух.

Тепер у самому центрі найвідомішого бальнеологічного курорту України – у готелі MIROTEL RESORT & SPA у Трускавці, можна буде не лише відпочити і оздоровитися, а й схуднути без шкоди для здоров'я.

"Це наукова дієта у дуже красивому місті, у перлині нашої України. Тут гори, повітря, лікувальна вода", - говорить Самойленко.

До того ж під час їжі залучено чимало органів відчуттів. Програма активує ще й слух.

Відомий український композитор, музикант-віртуоз Євген Хмара написав для програми схуднення від Самойленко унікальну композицію – "Мелодію стрункості".
Коли ми бачимо їжу, нам візуально подобається, який вона має вигляд, ми відчуваємо її аромат, смак, текстуру, температуру. І це все, наче медитація.
Презентацію програми можливо преглянути у випуску Сніданок 1+1.