Асоціація дорослого і дитячого харчування
26 січня 2021 р.

Лікарі Клініки дієтології Самойленко заснували Асоціацію дорослого та дитячого харчування ⚡️

Ми завжди були щиро занепокоєні статистикою захворюваності в Україні — більше ⅔ всіх хвороб українців є наслідком нездорового способу життя. Україна — перша в Європі за рівнем смертності через неправильний раціон.

Також статистика показує, що за останні 10 років чисельність підлітків, що страждають на зайву вагу та ожиріння, виросла в 2,5 разів. А це, у свою чергу, не може не відобразитися на моральному стані дитини, його фізичному та інтелектуальному розвитку.

Аби поширювати знання про здорове харчування, оздоровити українські родини та знизити чисельність випадків захворювань, що спричинені незбалансованим харчуванням, ми створили Асоціацію дорослого і дитячого харчування.

Наші плани — грандіозні!

🍉 Ми мріємо повністю змінити шкільне харчування, адже раціон підлітка — запорука його здоров'я, настрою та успішності в класі. Наші харчові звички, так само, як і хронічні захворювання — родом з дитинства.

🍉 Ми будемо надавати ґранти на безоплатний дієтологічний супровід людям із найскладнішими випадками захворювань на цукровий діабет, серцеву недостатність, остеоартроз — тим, кому життєво необхідно повністю змінити раціон.

🍉 Ми плануємо проводити лекції та освітні заходи на теми здорового дитячого і дорослого харчування, аби підвищувати обізнаність громадян та медиків різних профілів. Ми прагнемо змінити уявлення українців про правильне харчування, яке, у більшості випадків, базується на недостовірних відомостях із рекламних статей у ЗМІ чи соцмережах.

Перша лекція у рамках громадської організації відбулася вже сьогодні — лікар-дієтолог, ендокринолог і засновниця Клініки дієтології Самойленко Наталія Самойленко розповіла членам асоціації про вплив раціону на структуру тіла.

Вступити до Асоціації дорослого та дитячого харчування можуть дієтологи та медики різних спеціалізацій. Заповнити анкету на вступ можна тут --> https://food-association.com.ua/doluchitisya/

Зробити свій внесок у розвиток руху можна за посиланням --> https://food-association.com.ua/splatiti-on-line/

Долучайтеся та зробіть свій внесок в оздоровлення нації!

Дякуємо команді Клініки дієтології Самойленко - Наталия Самойленко, Віри Хорунжої, Anna Belokoz, Карина Дейнеко, Marta Lisevych, Olga Alexeyeva, Diana Dovhanyuk, Наталья Игнаточкина, Ivanna Vorobey, Olha Travenko, Яся Алейник, Анна Яшкова, Lena Zinchenko, Елизавета Плая

Існування Асоціації дорослого і дитячого харчування було б неможливим без підтримки Медична лабораторія "Діла" / "Дила" / "Dila" та Клиника Святого Дамиана Целебника - Центр anti-age медицины