Шкільне харчування буде змінюватися

20 грудня 2020 р.

Молочні каші з цукром та хлібом, солодкі макарони і мінімум овочів в меню - приблизно такими ми пам'ятаємо наші шкільні обіди, які не змінювалися вже більше сорока років. Наші діти все ще харчуються за тими ж стандартами, що й тридцять років тому.

Дієтологи Клініки Самойленко у Дніпрі!

9 грудня 2020 р.

Радісна новина: дієтологи Клініки Самойленко прийматимуть пацієнтів у Дніпрі! Кращі дієтологи країни подбають про красу та стрункість дніпрян в онлайн-кабінеті Platonova Clinic.

Турбота про батьків

1 грудня 2020 р.

Попіклуйся про найдорожчих — подаруй батькам пакет послуг Клініки дієтології Самойленко. Зрілий організм дуже чутливий до надмірних калорій та нездорових продуктів. Після 50-60 років в організмі відбуваються зміни — обмін речовин сповільнюється, слабшає перистальтика кишечника, знижується активність ферментів.

Відновлення після COVID-19

19 листопада 2020 р.

Перехворіли на вірусне захворювання? Потурбуйтеся про свій імунітет 🍋 Зараз саме час, коли надважливо попілкуватися про своє самопочуття, адже після простудних захворювань, грипу, ГРВІ, COVID-19 ще довгий час зберігаються підвищена слабкість, млявість та порушення сну.

Маніпуляційний кабінет

12 листопада 2020 р.

Поставити оздоровлювальну крапельницю чи здати кров на аналіз без черг тепер можливо в маніпуляційному кабінеті Клініки дієтології Самойленко. Ми гарантуємо повну безпеку для вашого здоров'я та приватність!

Безкоштовний дієтологічний супровід

28 жовтня 2020 р.

Асоціація дорослого та дитячого харчування оголошує прийом заявок на безкоштовний дієтологічний супровід! Грант на безоплатний супровід лікарями-дієтологами Клініки Самойленко можуть отримати люди з найскладнішими випадками захворювань на цукровий діабет, серцеву недостатність, остеоартроз та жировий гепатоз — ті, кому життєво необхідно повністю змінити раціон.

Пакет послуг "Жіноче здоров’я"

26 жовтня 2020 р.

За 6 місяців ви нормалізуєте гормональний фон, самопочуття та настрій, а також у комфортному темпі повернетеся до здорової ваги й відновите красу тіла.

Асоціація дорослого і дитячого харчування

26 жовтня 2020 р.

Ми завжди були щиро занепокоєні статистикою захворюваності в Україні — більше ⅔ всіх хвороб українців є наслідком нездорового способу життя. Україна — перша в Європі за рівнем смертності через неправильний раціон.